SON DAKİKA

BU ÜNLÜ ÇİFTLERİN ARASINDA BÜYÜK YAŞ FARKLARI VAR !!


       Aşk kim olursanız olun ayrımcılık yapmaz ve yapmamalıdır da. Yaş ve diğer farklılıklar, aşk söz konusu olduğu sürece çiftleri rahatsız etmez. Bu galeride yer verdiğimiz ünlüler aralarındaki yaş farkını kendilerine bir sorun olarak görmedi ve herkes için güzel bir örnek teşkil ettiler. Sonuçta yaş sadece bir sayıdır. Sizce de öyle değil mi ?


George ve Amal Clooney


George ve Amal Clooney

      George, Amal ile bir hayır işinde tanıştı. George'un 17 yaş büyüklüğünaden bağımsız olarak birbirlerine aşık oldular. 2014 yılında çift George 53, Amal 36 yaşındayken Venedik' te evlendiler. Evliliğe bir kaç ay kala çift İngiltere'den kendilerine 13.500.000 milyon dolarlık bir ev satın aldılar. 

Megan Fox ve Brian Austin Green


Megan Fox ve Brian Austin YeÅŸil

Megan Fox henüz 18 yaşındayken, kendinden 5 yaş küçük olan Brian Austin Green ile tanıştı ve yıllar sonra hayatlarını birleştiren çift 2010 yılında masal gibi bir Hawaii düğünü ile evlendiler. Çiftin üç erkek çocuğu var.

Johnny Depp ve Amber Heard


Johnny Depp ve Amber Heard

Johnny ve Amber 2011 yılında tanıştılar ve kısa bir süre sonra çıkmaya başladılar. Aralarında tam 23 yaş vardı. Çift 2015 yılında johnny 51 ve Amber sadece 28 yaşındayken evlendiler. İki yıl evli kaldıktan sonra birlikteliklerine son verdiler.

Beyonce Knowles ve Jay-Z


Beyonce Knowles ve Jay-Z

Müzik endüstrisindeki en güçlü çiftlerden biri olan Beyoncé Knowles ve Jay-Z'nin aralarında 12 yaşında bir boşluk var.

Brad Pitt ve Angelina Jolie


Brad Pitt ve Angelina Jolie

Hollywood'un "o" çiftinin boşanma sebebi yaş farkı değildi. 2007 yılında Brad ve Angelina flört etmeye başladılar ve 7 yıl aradan sonra 2014'te evlendiler. Brad 53 yaşında ve Angelina 42 yaşında. Çift 2016 yılında ayrıldı. 6 çocuklar var.

Tom Cruise ve Katie Holmes


Tom Cruise ve Katie Holmes

Tom Cruise ve Kate Holmes, Hollywood'da güçlü bir çift idi. 16 yaş aralığındaki fark, Tom ve Kate'in aşık olmalarını ve 2006'da evliliğe gelmeden önce 7 yılını bir ilişki içinde geçirmelerini engellemedi. Çift, 6 yıllık evlilikten sonra boşandı. Çifttin Suri adında bir kızları var.

Nicolas Cage ve Alice Kim

Nicolas Cage ve Alice Kim

İki kez evlendikten sonra Cage garson Alice Kim ile tanıştı ve tekrar denemeye karar verdi. Çift, 2004 yılında Kaliforniya'da bir çiftlikte evlendi. Nikah zamanında, Nicolas yaşının iki katıydı: 40 yaşındaydı ve evlendiklerinde Alice 20 yaşındaydı.Çift 2016 yılında ayrıldı.

Katy Perry ve Russell Brand


Katy Perry ve Russell Markası

2010 yılında Katy Perry, ondan 9 yaş büyük olan Russell Brand ile evlendi. Ne yazık ki, evlilikleri uzun sürmedi ve Katy ve Russell evlenmelerinden iki yıl sonra boşandılar.

Hugh Jackman ve Deborra Lee-Furness


Hugh Jackman ve Deborra Lee-Furness

Hollywood'un en uzun evliliklerinden biri, Avustralyalı aktör Hugh Jackman ve karısı Deborra'nın evliliği olmalı. Çift, 1996'dan beri birlikte. Aralarında 13 yıllık iyi bir boşluk olmasına rağmen, çift neredeyse 21 yıldır mutlu bir şekilde evliliklerini devam ettiriyor.

Jason Statham ve Rosie Huntington-Whiteley


Jason Statham ve Rosie Huntington-Whiteley

Herkesin favori kahramanlarından Jason Statham ve onun güzel model nişanlısı Rosie yıllardır paparazzi arasında popülerdi. 20 yıllık yaş aralıkları, birlikte mutlu bir yaşama sahip olmalarını engellemedi ve 2017'de, 50 yaşında Jason ve 30 yaşında Rosie, Jack' e anne baba oldu.