SON DAKİKA

SEX ROBOTLARININ HİZMET VERDİĞİ GENELEV AÇILDI


        Gün geçmiyor ki ilginç şeyler yaşanmasın. Bu sefer de insanların yapmacıklığa olan sevgisinden mi yoksa öz güven problemlerinden midir bilinmez Paris'te  sex robotlarının çalıştırıldığı bir genelev açıldı. Standart prosedürlerin uygulandığı genel evde plastik severler ağırlanıyor. 

Sex Robotlarının Hizmet Verdiği Genelev Açıldı

     İçerisinde bir kaç oda bulunan geneleve gidiyorsunuz ve renk, model,ten rengi, gibi konularda değişik şekillerde hazırlanmış çeşit çeşit robottan istediğinizi seçebiliyorsunuz. Bu şekilde anlatınca ilginç yada absürt gelebilir ama işletme yetkilileri çoğunluğunu turistlerin oluşturduğu kalabalık bir müşteri kitlesinin olduğunu söylüyor.Robotların saatliği ise 30 euro yani yaklaşık 140 TL. Bilim insanlarının cephesinden yapılan açıklamada ise bu tür olayların önümüzdeki otuz yıl içerisinde tamamen doğal karşılanacağı yönünde.

    Buna benzer bir olay 2017 yılının yaz ayında Avusturya'da yaşanmıştı. Açılan bir genelevde Be Fanny isimli robot gerçek kadınların çalıştığı dier işletmelerden daha fazla kazanç sağlamıştı. Sex robotlarının hizmet verdiği genel evlerin bu yıl içinde Avrupa'da daha da yaygınlaşacağı düşünülüyor.

   Yapay zeka ve gelişen teknoloji ile insan istihdamının her geçen dün daraldığını biliyoruz ama bu kadarını eminim hiç kimse beklemiyordur.