SON DAKİKA

McLaren 570GT MSO Black Collection PİYASAYA SÜRÜLDÜ

McLaren 570GT MSO Black Collection

       

      McLaren, yaklaşık 200.000$ değerinde olan 570GT'nin daha özel bir versiyonu olan MSO Black Collection'u piyasaya sürdü.McLaren kıskançlık yaratan otomobil markalar listesinde yükselmeyi başardı.Şu çok net görünüyor ki McLaren, 570GT MSO Black Collection üretiminde hiçbir masraftan kaçınmamış.Lüksün en uç noktasında olan bu çılgın araç, estetik bakımından oldukça güzel bir görüntüye sahip olduğu kadar, performans açısından da olağanüstü özellikler içeriyor.


     Araç boyasının rengi, MSO Bespoke Karbon Siyahı olarak geçiyor. McLaren 570GT MSO Black Collection, siyah tekerlekler, siyah egzoz ve siyah fren kaliperleriyle adeta bir kara şimşeki andırıyor.
Aracın iç mekanı ise lüks ile sportifliği birleştirmiş. MSO Black Collection, süs detayları, orta kısımdaki siyah alcantara aksanları, alt gösterge paneli, tavan döşemeleri, direksiyon simidi ve hoparlörleriyle dikkatleri çekiyor.Tüm bu özelliklerinin yanısıra, elektrikli ve ısıtmalı hafıza ile güçlendirilmiş spor koltuklar ile donatılmış bu kara şimşeği, bu yılın en iyilerinden biri olmaktan alıkoyacak hiçbir şey yok.

     Ve işte karşınızda yeni McLaren 570GT MSO Black Collection.......

1-


2-


3-


4-


5-


6-