SON DAKİKA

GELECEKTEN GELDİĞİNİ SÖYLEYEN ADAM GÖSTERDİĞİ FOTOĞRAFLA ŞAŞIRTTI


      Zamanda yolculuk yaptığını söyleyen bir çok insan olmuştur. Ancak bunların hepsi dikkatleri üzerine çekmeye çalışan asılsın iddalardan öteye geçememiştir. Medyada fazlasısya yer almasının nedeni elindeki fotoğrafmıdır bilinmez ama bunların içinde en çok dikkat çeken şüphesiz Alexander Smith. YouTube' da yayınladığı videoda kendisinin zamanda yolculuk yapan ilk kişilerden olduğunu iddia ediyor. Alexander herşeyin 1981 yılında başladığını belirtiyor.Elinde de gelecekten olduğunu söylediği bir fotoğraf var. 

BU GİZLİ BİR DENEY : 

    1981 yılından beri seyahat ettiğini söyleyen yaşlı adam, gizli bir CIA deneyinde yer aldığı için geleceğin nasıl olduğunu bildiğini söylüyor.  YouTube'taki videoda, eski gizli servis operatörü, "CIA beni arıyor ve ben de saklanarak yaşıyorum" diye zaman yolculuğundan söz ederek hayatını tehlikeye attığını itiraf ediyor.

BU RESİM 2118 YILINDA ÇEKİLDİ : 

       Kendisine inanmayanlar için çektiği video da bir de kanıt gösteriyor. Adam, ceketinin cebine uzanıyor ve yolcuğunu teyit etmesini amaçladığı fotoğrafı çıkarıyor. Ve sonra '' Bu gün size göstereceğim bir şey var. Bu resim 2118 yılında çekildi ve orada gittiğim yer , bir şehir.Bu resmi nerede çektiğimi unutmayacağım.İçeri girmedim, şehrin dışındaydım.'' diyor.


Evet resim pek net değil ama günümüz şehir yerleşimlerinden farklı olduğu kesin.

DÜNYA UZAYLILARLA TEMASA GEÇECEK


     Çılgın adamın söyledikleri bunlarla da sınırlı değil.Dünyanın nasıl göründüğünü, uzaylılarla yapılan temasları, yeni bir dilin ortaya çıktığını ve iklim değişikliklerinin korkunç derecelere ulaştığına dair iddialarıda sıralıyor. Smith '' Yabancılar bizi ziyaret ediyor, dünyaya gelen akıllı uzaylılar var. İlk olarak 21.yy'ın ortalarında ziyaret ediyorlar.'' diyor.

İşte Smith'in dünyaya seslendiği videosu.