SON DAKİKA

ONLİNE EN İYİ ÜCRETSİZ LOGO TASARIM ŞABLONU SAĞLAYAN SİTELER

          Eğer bir girişimci iseniz eminim bir logo tasarlamak her zaman kolay olmuyordur. İşiniz ister online isterse fiziksel bir işletme olsun etkili bir logoya ihtiyacınız var. Eğer bu iş için para ödemek istemiyorsanız ve tasarlama konsunda da herhangi bir bilginiz yoksa muhtelen Türkçe kaynaklı siteleri araştırdıktan sonra kaliteli bir şeyler yapamayacağınızı anlayınca bu işi ücret karşılığında yaptırmaya karar veriyorsunuz.Çünkü hem kaliteli hemde ücretsiz hizmet veren bir site bulmak oldukça zor. Biz sizler için araştırdık ve bu işi en güzel ve ücretsiz şekilde yapabileceğiniz iki altarnatif bulduk.

       Canva , herkesin cazip kitap kapakları, logolar, davetiyeler, afişler ve daha az çaba ile daha sağlıklı sonuç alınmasını sağlayan şık ve kullanımı kolay bir araçtır. Kullanıcı dostu olan  bazı araçlara ve dosya türlerine erişebilmenizi sağlayan hoş bir düzene sahipler. Canva, ücretsiz kullanabileceğiniz bir çok araca sahip. Daha fazla bilgi edinmek için sitelerini ziyaret edin.
       Ayrıca, markanız için kullanabileceğiniz birçok farklı ücretsiz indirilebilir şablon ve grafik var. Platformu kullanmak için bir hesap oluşturmanız gerekiyor.Kkaydolmak oldukça kolaydır ve Facebook hesabınıza giriş yaparak yapılabilir.


      İşletme sahipleri tarafından çevrimiçi indirilebilecek harika tasarım şablonları mevcut. Bu hizmeti sunan bir site Freepik.com'dur . Bu siteye gittiğinizde, projelerinizde kullanabileceğiniz 5,000'den fazla logo görürsünüz.

      Freepik sitesi, indirebileceğiniz birkaç farklı dosya türü sunar:
-Vektörler
-Fotoğraflar
-PSD dosyaları
-Simgeler

      Logo tasarım veya marka bilinci oluşturma için bu görüntü dosyalarını kullanma yeteneğinden dolayı kontrol etmeye değer.Farklı endüstrilerden seçim yapabileceğiniz çeşitli şablon türleri vardır, bu nedenle ilgilendiğiniz ve markanız için işe yarayabilecek bazı tasarımlar bulmanız oldukça kolay.

      Bir çok ücretsiz logo yapmanıza olanak sağlayan site mevcut ama onların arasundan eleyip seçtiğimiz iki siteyi sizlerle buluşturduk.Daha fazla site incelemeye ve sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz.Tabip etmeyi unutmayın.